Bojové sporty Oktagon MMA
Typy sázek
Vše
Vítěz zápasu
Zápas skončí remízou nebo technickou remízou
Zápas skončí v 1. kole
Zápas skončí v 2. kole
Zápas skončí v 3. kole
Zápas skončí v 4. kole
Zápas skončí v 5 .kole
Počet zahájených kol méně/více
Zápas skončí na body nebo technickým rozhodnutím
Zápas skončí K.O./T.K.O. nebo diskvalifikací
Zápas skončí kapitulací
1.zápasník vyhraje K.O./T.K.O./diskvalifikací nebo kapitulací
2.zápasník vyhraje K.O./T.K.O./diskvalifikací nebo kapitulací
Zápas skončí do 60 sekund od zahájení 1.kola
1.zápasník vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím
2.zápasník vyhraje na body nebo technickým rozhodnutím
1.zápasník vyhraje K.O./T.K.O. nebo diskvalifikací
2.zápasník vyhraje K.O./T.K.O. nebo diskvalifikací
1.zápasník vyhraje kapitulací
2.zápasník vyhraje kapitulací
1.zápasník vyhraje zápas v 1.kole
1.zápasník vyhraje zápas v 2.kole
1.zápasník vyhraje zápas v 3.kole
1.zápasník vyhraje zápas v 4.kole
1.zápasník vyhraje zápas v 5.kole
2.zápasník vyhraje zápas v 1.kole
2.zápasník vyhraje zápas v 2.kole
2.zápasník vyhraje zápas v 3.kole
2.zápasník vyhraje zápas v 4.kole
2.zápasník vyhraje zápas v 5.kole
1.zápasník vyhraje zápas v 1.nebo 2.kole
2.zápasník vyhraje zápas v 1.nebo 2.kole
Více
Méně
Vítěz zápasu Sázka na vítěze zápasu. V případě remízy bude příležitost vyhodnocena kurzem 1,0. | 1 | 2 | více | datum |
---|---|---|---|---|
Ilbay Ralf D. - Tripšanský D.
|
1.53 | 2.37 | +1 | 08.06. 18:00 |
Zawada D. - Mazuch M.
|
1.42 | 2.70 | +1 | 08.06. 18:00 |
Legierski M. - Wanliss A.
|
1.60 | 2.22 | 08.06. 18:00 | |
Rock S. - Pokorný J.
|
1.11 | 5.73 | +1 | 08.06. 18:00 |
Duque A. - Machaev M.
|
3.04 | 1.34 | 08.06. 18:00 | |
Korkmaz A. - Amirkhani M.
|
1.58 | 2.26 | 08.06. 18:00 | |
Petrášek M. - Sami A.
|
1.72 | 2.02 | +1 | 08.06. 18:00 |
Silva L. - Gogoladze A.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 08.06. 18:00 |
Kozma D. - Surdu I.
|
1.86 | 1.86 | +1 | 08.06. 18:00 |
Kincl P. - Peňáz M.
|
1.50 | 2.45 | +31 | 08.06. 20:00 |
Vémola K. - Végh A.
|
1.95 | 1.85 | +31 | 08.06. 20:00 |
Barborík V. - Rajewski L.
|
1.40 | 2.77 | 20.07. 18:00 | |
Raška O. - Ďatelinka M.
|
2.32 | 1.55 | +1 | 20.07. 18:00 |
Keita L. - Bogdanovic P.
|
1.24 | 3.72 | 20.07. 18:00 | |
Paradeiser R. - Torres D.
|
1.86 | 1.86 | 20.07. 18:00 | |
Lima F. - Magard J.
|
1.34 | 3.04 | +1 | 20.07. 18:00 |
Eckerlin Ch. - Jungwirth Ch.
|
1.80 | 1.92 | +1 | 12.10. 18:00 |