1000

Nottingham – Cr. Palace: Dvojitá šance: Remíza

30.03.2024 16:00,
pic

Klíčové utkání v boji o záchranu s Lutonem pro Nottingham žádné zásadní rozuzlení nepřineslo, protože skončilo 1:1, a Forest tak od sestupového pásma dělily tři body. Jenže to se po trestu a bodovém odečtu změnilo a Nottingham nyní na záchranu ztrácí bod. Crystal Palace měl naopak o posledním víkendu před reprezentační přestávkou volno a jeho posledním vystoupením zůstává domácí remíza s Lutonem, která ho ještě zcela sestupových starostí nezbavila.

Neustálá hrozba bodového odpočtu se pro Nottingham stala skutečností a domácí by potřebovali nahrát co nejvíce bodů. Jejich domácí výkony ale mají k ideálu daleko (4-3-7), byť je pravdou, že tři prohry v posledních čtyřech utkáních na tomto stadionu ovlivnilo složení soupeřů (Liverpool, Newcastle, Arsenal).

Crystal Palace od příchodu nového trenéra vykazuje známky zlepšení a v posledních čtyřech zápasech prohrál jen jednou (1-2-1). Venku je ale jeho aktuální bilance o poznání horší, neboť v předchozích pěti výjezdech získal jen jediný bod (0-1-4). Přesto by se Eagles měli v klidu zachránit i proto, že Nottingham a Everton zřejmě ještě o nějaké body přijdou.

💰 Na co vsadit:

První vzájemné měření sil skončilo na začátku října bez branek a opatrný duel bude zřejmě k vidění na City Ground i tentokrát. Crystal Palace je v lepším rozpoložení, ale na čistou dvojku zatím nemá i přesto, že už v pěti kláních neinkasoval v prvním poločase ani gól.