Nashville- Vancouver: 1.tým vstřelí první gól

28.04.2024 23:07,
Autor: Jan Velart
pic

Vancouver sice vede v sérii 2:1 na zápasy, ale ve 3.utkání nebyl lepším týmem. Predators měli skvělý start, vyhrávali osobní souboje. Vancouver měl první střelu na branku až ve 13. minutě. Právě ona první střela ale skončila gólem, když J.T.Miller využil clonu, kterou před Juusem Sarosem udělal Brock Boeser.

Nashville vyvíjel po nahození puku hodně tlak na elitní obránce Quinna Hughese a Filipa Hronka. Vynutil si tři přesilovky v první třetině, ale vše bylo marné. Canucks zápas zvládli a ukradli těsné vítězství 2:1. Dnes to nebude jiné. Nashville má zatím lepší starty v této sérii. Nyní znovu vyvine obří tlak na soupeře. Požene ho dopředu skvělé publikum v Bridgestone Areně. Nemůže si dovolit prohrávat v sérii 1:3 na zápasy.

Na co vsadit: 💰

Domácí se tentokrát gólově prosadí jako první. Stejně jako v prvním a druhém zápase ve Vancouveru, kde měli taky dobrý odpich a vstřelili první gól.