1000

Bournemouth – Brentford: Padne gól po 76. min.

11.05.2024 16:00,
pic

I přes poslední prohru na půdě Arsenalu (0:3), drží Bournemouth stále skvělé 10. místo, na které se dostal po předchozích dvou výhrách. Brentford nedal gól už ve druhém zápase v řadě, když naposledy remizoval s Fulhamem, ale vzhledem k tomu, že už si předtím zajistil záchranu, ho tato mizérie momentálně tolik netrápí.

Pro domácí je Brentford nepříjemným soupeřem, kterého nedokázali porazit už v šesti ligových zápasech v řadě (od roku 2014), ale kdy jindy to změnit než právě ve skvělé letošní sezoně. Bournemouth se bude s vlastními fanoušky chtít rozloučit rozhodně lepším způsobem než v minulých ročnících, kdy zde poslední domácí vystoupení prohrál ve třech ze čtyř předchozích případů.

Brentford naopak závěry venku umí. Poslední venkovní utkání sezony vyhrál v každé z minulých tří sezon a hraní bez tlaku mu vyhovuje. Vyrovnaná bilance z předchozích tří venkovních vystoupení (1-1-1) naznačuje, že po spíše slabších venkovních výkonech v tomto ročníku se na něco podobného připravuje i letos. Zvlášť, když v těchto třech zápasech nasázel osm branek, což je téměř třetina všech jeho venkovních gólů (25).

💰 Na co vsadit:

V předchozích pěti venkovních zápasech Brentfordu padlo celkem šest branek po 76. minutě hry a minimálně jeden gól byl v tom samém úseku hry k vidění i ve třech z předchozích čtyř duelů Bournemouthu.